Ohlasy spokojených klientů

Jsem ve třetím ročníku na soukromé vysoké škole a školné si zčásti platím sám, protože rodiče by to sami nezvládli. Musím si tedy přivydělávat na brigádě. Bohužel již několikrát se mi stalo, že mi nestačily peníze na školné. Vzal jsem si tedy půjčku před výplatou, kterou jsem za několik dní splatil. Tato dobrá zkušenost mě přesvědčila, že pokud se půjčují peníze zodpovědně, není na tom nic špatného.
Jiří Švec, Kralupy nad Vltavou
Nedávno jsme se s přítelem nastěhovali k sobě a začali jsme společný život. Ten ale přinesl mnoho dalších starostí, se kterými jsme sice počítali, ale stejně jsme byli zaskočeni. Museli jsme si vybavit byt a chyběly nám tři tisíce na pračku. Využili jsme rychlou půjčku a během chvilky jsme měli peníze na účtě, doporučujeme.
Jana Málková, Prostějov
Jsem vášnivým sběratelem a obdivovatelem veteránů. Sám mám v garáži dva funkční ukázkové kousky. Jednou se mi ale jeden z nich porouchal a mně rvalo srdce, když jsem ho nemohl nastartovat. Oprava stála 8000 Kč, které jsem si musel půjčit. Překvapilo mě, jak jste byli rychlí a jak všechno přobíhalo jednoduše, děkuju vám.
Vlastimil Wohlrab, Úštěk

Kontaktujte nás