Půjčka pro každého

Naše půjčky jsou určeny skutečně pro každého. Naši operátoři se na základě vašich požadavků snaží vybrat vždy takový produkt, který odpovídá nejenom vašim potřebám, ale i vašemu aktuálnímu statutu. Třeba v tom, zda jste nebo nejste ekonomicky činná osoba. Zjistěte, komu všemu půjčíme.

Půjčka je vhodná pro zaměstnance i podnikatele

Samozřejmou skupinou jsou lidé, kteří si vydělávají. Jsou to především zaměstnanci a podnikatelé. Pokud jste jedním z nich a máte dostatečný příjem, není problém požádat si u nás i o ty největší částky, které máme k dispozici. Důležité je také říci, že mezi zaměstnané řadíme jak osoby, které jsou zatím ve zkušební lhůtě, tak i takové, kteří jsou ve lhůtě výpovědní. Statut podnikatele splňuje jak osoba vlastnící firmu, tak i klasický živnostník.

Půjčky i pro toho, kdo pobírá podpory od státu

Jak jsme zmínili, snažíme se vyhovět skutečně každému. Tomu odpovídá i informace o tom, že jsme schopni nabídnout hotovost i těm, kteří pobírají peníze od státu. Mohou to být například lidé ve starobním, stejně tak jako v invalidním důchodu. Řadu úvěrových produktů ale nabídneme také maminkám na mateřské dovolené, nebo lidem, které pobírají klasické sociální dávky. Na všechny tyto finance lze totiž pohlížet jako na druh příjmu.

I pro osoby bez práce

Požádat si však mohou také osoby, které jsou bez práce. I zde jsme schopni najít odpovídající úvěr, který v rámci svých podmínek nepožaduje ekonomickou aktivitu. Příkladem takového žadatele mohou být jak lidé nezaměstnaní, tak samozřejmě také dnes poměrně početná skupina studentů. I ti patří mezi osoby, které mohou potřebovat finance, a to třeba v souvislosti se svým studiem.

Postup získání půjčky je samozřejmě stejně jako v předchozích případech vždy stejný. Nutnost obrátit se na našeho poradce, který vás jednoduše a rychle provede procesem žádosti.