Znáte unikátní úvěrový produkt s názvem Japonská půjčka?

Různých úvěrů je na našem trhu několik desítek. Jedním z nejzajímavějších je však Japonská půjčka. Zajímá vás, co může nabídnout a kdo za ním stojí? Pojďme se na to společně podívat.

Už samotný název tohoto úvěrového produktu je poměrně zajímavý. Proč? Jelikož termín Japonská půjčka má znázorňovat, že úvěrový produkt je malý jako bonsaj, ale přitom je rychlý jako šinkansen. Už to samo o sobě jasně ukazuje, že určitě nejde o běžný a obyčejný úvěr, ale o něco skutečně unikátního. A s tím jsou spojeny i výhody, jako je možnost získat půjčku zcela zdarma – a tím tedy získat nejvýhodnější úvěrový produkt na trhu.

Kolik peněz může Japonská půjčka nabídnout?

Co vás jistě zajímá nejvíce, to jsou částky, které je možné získat. Ty jsou skutečně vysoké, jelikož tento úvěr může nabídnout až 15 000 korun českých. A to s jistotou rychlého a bezproblémového vyřízení z pohodlí vašeho domova. Navíc je Japonská půjčka zajímavá i tím, že samotné úrokové sazby jsou více než výhodné. I když konkurenti účtují tisíce korun, v případě tohoto produktu platíte na úrocích jenom 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu. V segmentu mikropůjček tedy nic výhodnějšího nenajdete.

Kdo provozuje web japonskapujcka.cz?

Co je také důležitou otázkou, to je dotaz na to, kdo vlastně daný produkt provozuje a nabízí. Není to nikdo menší, než známá nebankovní společnost Home Credit. A jelikož má s úvěrovým světem mnoho zkušeností, může být i web japonskapujcka.cz dokonalou možností toho, jak dané zkušenosti ještě více rozšiřovat. A že je skutečně co nabídnout, to potvrzují také hlavní pozitiva, jako je vyplacení půjčky do 10 minut od podání žádosti, nebo jistota vyřízení celého procesu online. A co vy, už jste tento typ úvěru také vyzkoušeli? Rozhodně nebudete litovat. A to ať už budete potřebovat nabízené finanční částky na cokoliv.