Společnost Provident a její ocenění

Pokud vybíráme správnou úvěrovou společnost, neměli bychom hledět jenom na nabídku konkrétní půjčky. Je dobré hledět také na celkovou charakteristiku společnosti, stejně jako na získaná ocenění.

Právě získaná ocenění nám mohou pomoci rozhodnout se, zda je společnost tou pravou, nebo nikoliv. Díky daným oceněním můžeme vidět, že konkrétní poskytovatel úvěrů byl testován také profesionály a odborníky z oboru. I to je dobrá cesta jak zjistit, zda si bereme půjčku správně. Podívejme se tedy na ocenění, které získal Provident. Tedy poskytovatel nebankovních půjček, který je u nás aktuálně jedním z největších a aktuálně i jedním z nejvyhledávanějších.

Provident dominoval v soutěži Zlatý měšec

Tato soutěž rozhodně patří mezi nejznámější u nás. Většina z nás má dané hodnocení spjato jenom s bankami, ale vztahuje se také na společnosti nebankovní. Právě zde zmíněný Provident jasně dominoval. Získal první místo a tedy titul s označením Nejlepší úvěrová společnost. To jasně ukazuje, že v současné nebankovní konkurenci si stojí nejlépe, což můžeme naplno využít jako zákazníci tohoto poskytovatele. Dané vítězství tak jasně potvrzuje několik standardů, kam patří třeba férový přístup, transparentnost, stejně jako zodpovědnost a řada dalších věcí, které společnost respektuje a na základě kterých jedná se svými klienty.

Provident kalkulačka vás přesvědčí i o výhodnosti půjčky

Dalším oceněním, které bylo získáno, je titul Férová půjčka. To bylo získáno dokonce dvakrát za sebou, což jasně ukazuje celkovou dominanci. Toto ocenění uděluje organizace Člověk v tísni, která hodnotí celkovou etiku půjčování, stejně jako další parametry půjčky. Z toho vyplývá, že i samotní odborníci se shodli na tom, že právě tento poskytovatel je aktuálně na trhu TOP. Přesvědčit vás o tom může i Provident kalkulačka, která je cestou k tomu, jak si lze z pohodlí domova spočítat celkovou výhodnost nabízených půjček.