Poskytovatel Zaplo nám může půjčit i zdarma

Hledáte ten nejvýhodnější úvěr? Paradoxně ho najdete v segmentu mikropůjček. Máme-li být konkrétní, potom je to poskytovatel Zaplo. Ten totiž přichází s nabídkou první půjčky zdarma.

I když se mnohé banky neustále přetahují o to, která nabídne nejmenší úrok, najdeme ty nejvýhodnější nabídky u nebankovních společností. Konkrétně právě v segmentu mikropůjček. Jak jsme již zmínili, zde nás čeká možnost půjčit si zcela zdarma. To znamená, že nám není během žádosti, během vyřízení, ani kdykoliv později účtován jakýkoliv úrok, stejně jako nám není účtován žádný poplatek. Platí tedy, že kolik peněz si konkrétně půjčíme, tolik přesně také budeme vracet.

Kolik peněz nám Zaplo v rámci akce zdarma nabídne?

Důležité je určitě vědět, kolik peněz nám tento poskytovatel může v rámci své promo akce nabídnout. Zde určitě potěší to, že nabízená částka rozhodně není nijak malá. Právě naopak. K dispozici je totiž suma až 8 000 korun českých. Tu můžeme samozřejmě libovolně kombinovat s termínem splatnosti. Ani v tomto nás poskytovatel Zaplo nijak neomezuje. Můžeme díky tomu získat peníze od sedmi dní, až po dobu jednoho měsíce. I na tento typ půjčky se následně vztahuje také případná možnost prodloužení daného termínu, pokud o to zažádáme.

Půjčku získá každý prostřednictvím webu Zaplo.cz

Žádost o bezplatnou půjčku je standardní a lze ji uskutečnit prostřednictvím internetové stránky poskytovatele, kterou je Zaplo.cz. Jedinou podmínkou, kterou musíme v tomto směru splnit, je nutnost požádat si poprvé. Pokud tedy nemáte s tímto poskytovatelem úvěrových produktů zkušenosti a chcete ho vyzkoušet, je ideální možnost. Peníze samozřejmě získáte rychle, jako jakýkoliv jiný klient. Ani v tomto ohledu není půjčka nijak omezena, nebo nemá jiné podmínky. Můžeme tak říci, že se rozhodně jedná o úvěrový produkt, který aktuálně patří mezi ten nejlepší, který na trhu vůbec je.