Jaké úvěrové produkty nabídne Profi Credit?

Tento nebankovní poskytovatel není na tuzemském finančním trhu žádným nováčkem. Zajímá vás, co konkrétně a komu může nabídnout? Pojďme se na to společně objektivně podívat.

Je to nejenom historie a zázemí, ale je to také férový přístup, kterým se může společnost Profi Credit pyšnit. Ani ten však není vše, jelikož stejně tak unikátní je také nabídka konkrétních úvěrových produktů, které jsou k dispozici. U nich je pozitivní zprávou to, že se společnost neorientuje jenom na běžné občany. Ti samozřejmě patří mezi hlavní, nikoliv však jedinou klientelu. Půjčit si totiž mohou také podnikatelé. I těm je připravena zajímavá nabídka úvěrových produktů.

Jaké půjčky si u Profi Credit mohou vzít občané?

Začněme však běžnými občany, pro které je připraven takzvaný zaměstnanecký úvěr. Jde o klasickou nebankovní a neúčelovou půjčku, v rámci které je možné získat až 166 000 korun českých. Tuto sumu je samozřejmě možné kombinovat s termínem splatnosti, který je od jednoho roku, po dobu 48 měsíců. Kdo však potřebuje půjčit méně, pro toho má Profi Credit také zajímavé řešení. Je jím úvěr do 4 999 korun českých. Tedy variantu takzvané mikropůjčky. Ta je spojena s možností pravidelných splátek, díky čemuž je oproti konkurentům výrazně výhodnější právě v oblasti samotného vracení.

Co nabídne ProfiCredit podnikatelům?

Nabídku úvěrů pro běžné občany máme zmapovánu. Nyní se pojďme podívat na to, co je k dispozici v segmentu podnikatelském. Zde je to účelový úvěr, v rámci kterého mohou všichni podnikatelé získat až 110 000 Kč. Tyto peníze samozřejmě musí být použity především na rozvoj samotné firmy a podnikání jako takového. I zde ProfiCredit nabídne splatnost v rozmezí 12 – 48 měsíců, stejně jako jednoduché podmínky samotného získání, nebo také velmi rychlý proces vyřízení. To vše rozhodně nadchne každého, kdo chce svůj byznys posunout dopředu.