Jaké typy půjček nabídne společnost Cofidis?

Zmapujeme-li oblíbené nebankovní společnosti, patří sem také oblíbený Cofidis. Podívejme se proto na to, jaké typy půjček může žadatelům nabídnout. Výběr jednotlivých možností je poměrně velký.

Hned na úvod řekněme, že se samozřejmě jedná o půjčky nebankovní. K tomu se váže především jistota poměrně jednoduchého, stejně jako rychlého vyřízení. Požádat si lze třeba prostřednictvím webových stránek, s jistotou toho, že po vás nebudou vyžadovány žádné formality, které nejsou k vyřízení potřeba. I tím se tento poskytovatel výrazně liší od svých konkurentů, nebo od bank.

Základem je společnosti Cofidis hotovostní půjčka

Jedná se o základní typ úvěrového produktu, který má výhody spojené s tím, že ho můžeme získat skutečně na cokoliv. Není třeba dokládat účel, stejně jako nejsme omezováni v tom, co si za peníze koupíme. Podobnou charakteristiku má u Cofidis také půjčka partnerská. Ta vychází z této možnosti, pouze umožní žádat o peníze hned dvěma partnerům. Díky tomu lze jednoduše dosáhnout jak na vyšší sumy, tak i na nízký úrok. Vše doplňuje také třetí alternativa, kterou je půjčka novomanželská. Ta vychází z partnerské, pouze je určena těm párům, které již mají po svatbě.

Cofidis půjčky bez registru jsou i účelové

Výše jsme zmínili možnosti neúčelových půjček a nyní se pojďme podívat na ty neúčelové. I ty si jistě zaslouží naši pozornost. Konkrétně to může být třeba úvěr, který je určený na koupi našeho automobilu. Stejně tak ale můžeme investovat i do našeho domova. Zde mohou mít Cofidis půjčky bez registru charakter nejenom úvěru určeného na rekonstrukci, ale může se jednat také o úvěrový produkt, který bude určený na vybavení naší domácnosti nejenom spotřebiči, ale i konkrétním nábytkem. Výhodou těchto účelových půjček je poté to, že nabídnou více, než úvěry neúčelové. To ostatně souvisí s možnostmi využití.