Home Credit nabídne k půjčkám několik zajímavých výhod

Není to jenom samotná půjčka od Home Credit, která se pyšní několika pozitivy. I tato společnost jako taková nabídne obecně několik zajímavých možností, jak být s úvěrem spokojeni. Začneme-li výhody společnosti mapovat, musíme se dotknout třeba toho, že můžeme získat zajímavou možnost pojistky. Ty jsou aktuálně k dispozici ve třech provedeních a všechny jsou zde proto, aby dokázaly minimalizovat případné problémy s nesplácením. A to ať vzniknou třeba proto, že přijdeme o zaměstnání, nebo že dojde k tomu, že jsme v pracovní neschopnosti.

U Home Credit si můžete také doložit splátky

Pokud je další věc, kterou nám může tento nebankovní poskytovatel nabídnout, je to zcela určitě možnost odložení splátek. To se hodí ve chvíli, kdy máme důležitější výdaje, které potřebujeme zaplatit. Postup je v tomto případě zcela jednoduchý. Společnost Home Credit má jasně stanoveno, že za každý rok bezproblémového splácení máte možnost si jednu vaši splátku bez problémů odložit. Čím déle tedy splácíte, tím větší počet odložených splátek získáte. Celkem tedy můžete odložit až 4 splátky. Nezapomínejme také na bonus pojený s tím, že tu první je možné si odložit nikoliv až za rok, ale už za prvních 6 měsíců splácení.

Využijte bonusů, které vám HomeCredit nabídne

I tím se může tento poskytovatel pyšnit a i tím samozřejmě láká zájemce o různorodé úvěrové produkty. Zaměříme-li se na hotovostní půjčku, může s ní být spjatý zajímavý bonus ve formě finančních odměn. Ty získáte jednoduše. Stačí jenom splácet řádně a včas. Pokud tak činíte, bude vám HomeCredit vracet peníze za každé tři správně uhrazené splátky. A k čemu to vede? Že zvyšujete výhodnost půjčky a tak logicky také snižujete úrokovou sazbu. Díky tomu se s ní můžete dostat i pod deset procent, což je aktuálně hodnota, kterou se pyšní především různé bankovní domy, nikoliv segment nebankovní.