Jaké výhody ke svým produktům nabídne Home Credit půjčka?

Půjčit si finanční prostředky u této společnosti není rozhodně nic složitého ani náročného. Co je ale dobré vědět, to je fakt, že můžeme spolu s půjčkou získat i několik výhod, které nás nejenom ochrání, ale také nám mohou velmi výrazně zjednodušit život.

Společnost Home Credit je nejenom předním poskytovatelem nebankovních úvěrů, ale je také společností, která kromě půjček nabídne i něco navíc. Konkrétně potom dodatečné produkty, díky kterým lze v rámci půjči získat i mnoho výhod. Mezi ty patří nejenom možnost pojištění, ale třeba i výhoda v tom, že můžeme jednoduše měnit naše současné splátky.

Pokud něco Home Credit půjčka doporučuje, je to pojistka

A doporučuje ji samozřejmě také proto, že ji i sama nabízí. A to ve snaze usnadnit klientům nezáviděníhodné situace, které mohou v jejich životě nastat. Pokud je totiž Home Credit půjčka sjednána právě s tímto doplňkem, není třeba se bát finanční tísně. A to v případě, že nastane třeba vlivem úrazu, stejně jako vlivem zdravotních komplikací, nebo ztráty zaměstnání. V rámci sjednané pojistky totiž po danou dobu platí vše potřebné pojišťovna – a to bez následného vymáhání.

V dalších službách nabídne HomeCredit možnost hýbat se splátkami

Jsou to ale i další služby, které může tato společnost nabídnout. Týkají se splátek, a to především možnosti si je odložit. To může být vhodné hlavně v těžším období, kdy není peněz nazbyt a vy jako klienti máte další výdaje. Se splátkami ale souvisí i další služba, jakou má HomeCredit v nabídce. Jedná se totiž o možnost, kdy lze měnit samotnou výši sumy, kterou měsíčně splácíte. A to nejenom nahoru, ale samozřejmě i dolů. Vlivem toho může docházet i k samotné změně počtu dalších splátek, kdy jich může být více menších, nebo méně větších. Vše tak máte v rukou vy jako klienti a tak se můžete přizpůsobovat aktuálním situacím.