Seznam hlavních produktů, které nám nabídne GEmoney

Banka s označením GEmoney sice nepatří mezi ty největší na trhu, ale rozhodně není také žádným nováčkem. Tomu odpovídá také nabídka produktů a služeb, na které se aktuálně detailně podíváme.

Pokud se chcete svěřit do rukou jakékoliv bance, většinou začínáte u hlavních produktů. Ani u GEmoney rozhodně dané produkty nechybí. Na mysli samozřejmě máme bankovní účty, které mohou sloužit pro správu našich finančních prostředků. Volit můžeme nejenom běžné účty, ale stejně tak se nám mohou hodit také účty spořicí. Ty jsou jejich výhodnější variantou, jelikož nám umožní peníze také zhodnocovat. Co ale banka nabídne dále?

U GEmoney můžete poptávat také hypotéky

Prvním produktem, který můžeme hned na úvod zmínit, jsou určitě hypotéky. Tedy úvěrové produkty, které jsou určeny primárně k tomu, abychom pomocí nich mohli financovat naše bydlení. A to třeba koupi, nebo jeho stavbu. V oblasti úvěrových produktů ale nabídne GEmoney i různé klasické půjčky. Hlavním produktem je určitě úvěr, který lze využít na cokoliv, popřípadě i úvěrové produkty spojené s konsolidací půjček. Posledním typem je spotřebitelský úvěr spojený s koupí vašeho vozu. A to nejenom nového, ale samozřejmě také vozu ojetého.

Prostřednictvím služby GEmoney internet banka můžete své peníze i zhodnocovat

Není to jenom oblast běžných účtů nebo půjček, ale je to také oblast zhodnocování. Lehce jsme se už dotkli klasických spořicích účtů, které jsou doplněny ještě druhou možností, kterou jsou neméně oblíbené termínované vklady. Vše můžete snadno sledovat také prostřednictvím aplikace GEmoney internet banka. Tím ale možnosti zhodnocení nekončí, jelikož v portfoliu banky nechybí ani klasické investiční produkty. Ty sice jsou spojeny s případným vyšším rizikem, ale nabídnout mnohem lepší úrokové sazby a tak i možnost vydělat na vašich penězích více.