Komu je určena Equa bank?

Pokud bychom měli Equa bank někam zařadit, tak jistě mezi mladší a nové banky na našem trhu. To ale neznamená, že neumí nabídnout širokou škálu produktů. Zjistěte, komu jsou primárně určeny.

I tato banka patří do skupiny těch, kterou můžeme využít, ať už máme jakékoliv potřeby spojené nejenom s financemi, ale třeba s ochranou. Ačkoliv to není klasický bankovní produkt, nabídne nám Equa bank možnost pojistek. A to jak takových, které se týkají třeba nabízených úvěrových produktů, tak i takových, které umí ochránit nás samotné. Podíváme-li se na ně detailněji, můžeme si nechat pojistit třeba naše osobní věci, stejně jako je možné zvolit i praktickou cestovní pojistku.

Equa bank je vhodná pro toho, kdo potřebuje peníze

Banky jsou zde od toho, aby naše peníze nejenom spravovali, ale aby nám v případě potřeby mohli nabídnout další. A toho se drží i Equa bank. Ta nabídne ve svém základu hlavní úvěrový produkt, a to půjčku. Ta se pyšní hlavně pozitivy, jako je možnost využití na cokoliv, stejně jako nízkým úrokem, který začíná už na sazbě 7,9 procenta. Tím ale výhody rozhodně nekončí, jelikož k bance lze převést i naše stávající úvěry. Vhod ale přijde i v době, kdy uvažujeme o vlastním bydlení – nabídne totiž hypotéku, a to také za výhodných podmínek.

Využít můžeme také bankovní účty

Pokud máme peníze a chceme je efektivně uložit, jsou bankovní účty nejlepší možností, jak to udělat. Zvolíme-li klasiku, a to běžný účet, můžeme se radovat z toho, že v rámci něho neplatíme žádné poplatky. A to ani za vedení, ani za uskutečněné transakce. Pokud však chcete také spořit, jsou dobré bankovní účty spořicí. I ty nám banka nabídne. A to buď ve formě klasiky, ve formě produktu Hit, nebo ve formě termínovaného vkladu. Ten je na rozdíl od předchozích možností spojený s tím, že peníze nelze libovolně a kdykoliv vybírat.