Jaké základní produkty nám nabídne UniCredit?

Banky jsou na našem trhu možností, jak můžeme efektivně naše peníze nejenom zhodnocovat, ale jak je můžeme také spravovat, nebo je získat. Podívejme se společně na to, co nabídne UniCredit.

Samozřejmě základem nabídky u této banky není nic jiného, než bankovní účty. Ty můžeme využít ve chvíli, kdy chceme spravovat své peníze. A to jako ekonomicky činná osoba, jako student, stejně jako klient, který hledá nadstandardní služby. V tom všem může tato banka nabídnout své služby, které dnes doplňují i možnosti toho, že vše můžeme spravovat jednoduše, z pohodlí našeho domova. Zapomínat poté nesmíme na doplňkový produkt, kterým jsou pojistky spojované nejenom s úvěrovými produkty.

UniCredit nabídne také úvěrové produkty

Mezi další základní produkty této banky patří také ty úvěrové. Pokud budeme konkrétní v rámci nich, potom máme možnost vzít si takzvanou Presto půjčku, stejně jako můžeme využít hypoteční produkty. Tím ale možnosti úvěrů u UniCredit nekončí. Banka jasně cílí i na ty klienty, kteří již klasický úvěr, nebo hypotéku mají. Těm nabídne možnost převedení úvěru, stejně jako možnost refinancování hypotéky, popřípadě sloučení úvěrových produktů. A to vše za účelem celkového zvýhodnění s ohledem na úrokové sazby.

Do UniCredit Bank můžeme jít i když chceme zhodnocovat finance

Pokud peníze půjčit nepotřebujeme, ale naopak je chceme zhodnotit, mohou naše kroky také vést do této banky. Ta nabídne nejenom možnosti investování, ale i možnost klasického spoření. Vybírat tedy můžeme jak různé druhy fondů, tak i spořicí účet. Rozdíly jsou v tomto směru jasné. U fondů je možnost vyššího, ale rizikovějšího zhodnocení. Naproti tomu u spořicího účtu nabídne UniCredit Bank pevný úrok, a také nulové riziko. A tak je vždy na vás jako na klientech, jakým směrem se rozhodnete jít a jak budete peníze zhodnocovat.