Jaké účty nám nabídne Česká spořitelna?

Pokud je banka, kterou aktuálně můžeme zařadit mezi ty největší na našem trhu, je to zcela jistě Česká spořitelna. Plánujete-li otevření účtu právě u ní, zjistěte, jaké varianty nabídne.

Bankovní účet dnes používá skutečně téměř každý. Je to dáno tím, že nám na něho chodí výplata, platíme z něho výdaje, stejně jako je spojený třeba s našimi nákupy prostřednictvím platební karty. A protože největší bankou na trhu je dnes Česká spořitelna, pojďme se podívat na to, jaké možnosti účtů nám může nabídnout.

Co patří mezi základ, jaký Česká spořitelna nabídne? Osobní účet

Ten dnes využívá nejvíce klientů na našem trhu, jelikož dokáže nabídnout vše potřebné, co je třeba ke správě osobních, stejně jako rodinných financí. Tím ale možnosti banky zdaleka nekončí. Česká spořitelna dokáže nabídnout také jeho alternativu, a to účet vedený v cizí měně. Ten se hodí ve chvíli, kdy mnohem častěji zasíláte finanční prostředky do zahraničí. Zvolit lze tento produkt nejenom v oblíbených eurech nebo dolarech, ale i v celé řadě dalších měn.

CSAS nabídne i služby pro podnikatele

Nejsou to jenom účty určené pro běžné soukromé osoby, ale jsou to i účty pro podnikatelské subjekty. A to ať už se jedná o drobné živnostníky, velké firmy, nebo třeba právnické osoby z oblasti státní správy. I těm může CSAS nabídnou možnosti firemních účtů, které vycházejí z těch běžných. Mnohdy je ale rozsah jejich služeb koncipován tak, aby vyhovovali potřebám konkrétní firmy, nebo instituce.

Co dnes patří u banky mezi naprostý standard, to je rozhodně množnost spravovat účet prostřednictvím internetového bankovnictví, prostřednictvím mobilních aplikací, ale stejně tak lze využívat i bankovnictví telefonní, nebo osobní – v rámci návštěvy pobočky. A to nejenom v rámci realizace příkazů, ale i řady dalších bankovních služeb, které s penězi souvisí.