Jaké produkty u ČSOB dominují?

Jdeme-li do banky, tak často za účelem toho, abychom využili služeb ve finanční oblasti. Podívejte se spolu s námi, jaké možnosti může nabídnout ČSOB. Tedy jedna z největších bank na našem trhu.

Do banky chodíme z celé řady různých důvodů. V první řadě je to jistě důvod spojený s naším osobním účtem, v rámci kterého spravujeme finance. To je ten hlavní produkt, který nám ČSOB dokáže nabídnout. Tím ale možnosti nekončí, jelikož ve spojení s účtem máme k dispozici také možnost různých plateb, stejně jako je zde k dispozici nabídka platebních karet, které nám ulehčí právě ono placení, ale i výběr hotovosti.

U ČSOB si lze také půjčit

Další produkty se týkají oblasti úvěrového segmentu. Do banky totiž lze zavítat i v případě, kdy peníze potřebujeme. V takovém případě máme možnost vybrat si nejenom ze spotřebitelských půjček, ale i neúčelových úvěrových produktů. Vše doplňuje také možnost úvěrů, které jsou určeny na financování našeho bydlení. V takovém případě nám ČSOB nabídne nejenom klasickou hypotéku, ale i produkty, kam se řadí třeba půjčka na bydlení a zařízení bytu, nebo také půjčka na rekonstrukci. To vše za velmi výhodných podmínek.

ČSOB úvodní stránka je dobrým rozcestníkem k dalším produktům

Je to ale i oblast výhodného spoření a investování, kterou můžeme využívat. Hodí se samozřejmě ve chvíli, kdy chceme výhodnou cestou zhodnocovat naše finance. A to jak v rámci nabízených spořicích účtů, tak i v rámci skutečných investic – třeba do akcií. Mezi spořicí produkty ale patří možnost zajištění třeba našeho stáří, nebo zajištění ochrany naší rodiny. ČSOB úvodní stránka nás však nasměruje i k dalším, v tomto směru podobným produktům. Jedná se o ty pojistné. Můžete tak zvolit již nastíněné životní pojištění, ale stejně tak můžete získat pojistky k vašim kartám, nebo pojistku cestovní.