Jaké produkty si lze sjednat u Era?

Era je v současné době stále modernější bankou, nabízející širokou škálu různých služeb. Plánujete-li jich využít, budou se vám hodit informace o tom, co vše si lze nejenom na pobočce sjednat.

Začneme - li tím hlavním, co tato banka dokáže svým klientům nabídnout, jsou to zcela logicky bankovní účty. V tomto směru je tím základním takzvaný Era osobní účet, který slouží běžným klientům na klasickou správu svých financí. Mimo tohoto účtu ale může být k dispozici takzvaný online účet, stejně jako takzvané První konto, které je určeno především pro ty nejmenší.

Dnes nabídne Era možnosti spořit

Zůstaneme-li ještě v v oblasti bankovních účtů, určitě nesmíme zapomenout na ty spořicí. Zde dominuje takzvané Era červené konto. Tedy účet, který vám umožní mít peníze neustále k dispozici a přitom je Era umí dobře zhodnocovat. Využívat lze ale i několik dalších možností, jako je klasický spořicí účet, nebo také v minulosti hodně oblíbenou vkladní knížku. Pro ty, kterým nevadí podstoupit větší míru rizika, může banka nabídnout i investiční příležitosti.

Využijte Éra přihlášení a seznamte se s dalšími produkty

Pokud již vlastní účet máte, můžete si samozřejmě požádat o řadu dalších produktů. Začneme-li těmi úvěrovými, tak si lze půjčit peníze na cokoliv. Stejně tak ale máte možnost získat i účelové úvěry, nejčastěji spojené s vaším bydlením. Nad nimi samozřejmě můžete mít dokonalý přehled, využijete-li Éra přihlášení do internetového bankovnictví. A abychom byly ve výčtu našich služeb opravdu objektivní, nesmíme zapomenout ani na možnosti pojistek, které lze sjednat. V těchto případech to může být penzijní připojištění, stejně jako životní pojištění, ale i ochrana na vašich cestách. Pod tou se skrývá dnes tolik oblíbené cestovní pojištění. To navíc chrání nejenom vás, ale třeba také vaše zavazadla nebo osobní věci.