Jaké produkty a služby nabídne Airbank?

Pokud bychom měli vytvořit seznam nejmenších a nejmladších bank, bude mezi nimi rozhodně figurovat i Airbank. Přesto má obsáhlou a zajímavou nabídku. Pojďte se s ní seznámit.

To hlavní, co samozřejmě Airbank může nabídnout, to je možnost převřít si u této banky účet. Ten je k dispozici ve dvou hlavních variantách. Tou první je samozřejmě účet běžný, který je určený klasickým klientům, kteří chtějí jednoduchou správu peněz. Druhou možností je účet spořicí, který je určený hlavně těm, kteří chtějí své peníze i zhodnocovat. Tím však nabídka produktů rozhodně nekončí.

Airbank nabídne i úvěrové produkty

Účty si zakládáme ve chvíli, kdy peníze máme. Pokud jsme v situaci, kdy je nemáme, je třeba si je půjčit. A i v tomto případě mohou přijít služby této banky vhod. Airbank totiž nabízí také produkty úvěrové, konkrétně potom standardní půjčku. Ta přináší kromě nízkého úroku také několik výhod, jako jsou třeba odměny za včasné splacení, stejně jako možnost předčasného splacení. Navíc je samozřejmostí nejenom ta varianta, kdy si sjednáte půjčku zcela novou, tak i varianta, kdy si vaši stávající převedete z jiné banky.

Všechny produkty pomůže spravovat Airbank internet banking

Posledním produktem, který banka nabídne, je možnost převedení vaší hypotéky, a to za účelem jejího zvýhodnění – v souvislosti s úrokovými sazbami. Tím nabídka klíčových produktů končí. Co s nimi ale souvisí, to je informace o tom, že ať už zvolíte jakýkoliv, můžete o něm mít dokonalý přehled. Nabídne vám ho Airbank internet banking. Tedy online platforma, v rámci které můžete své účty, ale i úvěrové produkty jednoduše spravovat a mít tak kdykoliv a kdekoliv jasný přehled o tom, co se děje na vašem účtu, kolik již máte splaceno z půjčky, nebo jak se aktuálně úročí vaše vklady. Vše navíc v rámci jedné jediné administrace.