Jaké bankovní služby nabídne Fio banka?

Banky dnes vyhledáváme především proto, že nabízejí služby a produkty, které můžeme v našem běžném životě využívat. Podívejme se společně na to, co může nabídnout Fio banka.

Pokud se tato banka něčím pyšní, tak zcela určitě tím, že patřila mezi jedny z prvních, které na našem trhu začaly nabízet možnost bezplatného bankovního účtu. Samozřejmě ten patří mezi stěžejní produkty, které můžeme získat. To, že neplatíte ani za jeho vedení, ani za transakce a další věci zůstalo až do současné doby. Pojďme společně zjistit, co nabídne dalšího.

Aktuálně nabídne Fio banka i množnost finance zhodnocovat

Není to jenom jejich správa v rámci bankovního účtu. Další možností, jak služby banky využívat, je výhodné spoření. A to buď formou spořicího účtu, který má Fio banka k dispozici, nebo také formou termínovaných vkladů. Obě možnosti vám umožní získat z vašich peněz více, a to s minimálním rizikem. O něco vyšší zhodnocení a zároveň vyšší riziko poté nabídne oblast služeb, která je spojená s investováním třeba do akcií, stejně jako do komodit. I to je poměrně hojně využívaný produkt. A to jak v rámci osobního, tak zcela logicky také i v rámci firemního bankovnictví určeného pro podnikatele, kteří mohou tímto způsobem vydělávat.

U Fio si lze také půjčit

V rámci mapování produktů nesmíme zapomenout ani na to, že do banky můžeme vyrazit i ve chvíli, kdy si chceme půjčit peníze. A to třeba na naše podnikání, ve formě kontokorentu, ale stejně tak si lze půjčit finance třeba na investování. Kromě toho nám Fio umožní, abychom si půjčili formou hypotéky na bydlení, nebo formou americké hypotéky na cokoliv. A abychom zohlednili veškerou nabídku bankovních produktů, nesmíme zapomenout také na nabídku platebních karet společnost Mastercard, které lze využívat nejenom v rámci běžného účtu, který si jednoduše online sjednáme.