Co vše nám umožní mBank sjednat?

Pokud existují moderní a pokrokové banky, řadí se mezi ně určitě také mBank. Pokud o ní uvažujete, budou se vám hodit informace o tom, co vše nám může jako klientům nabídnout.

Už dávno neplatí, že se nabídka současných bank soustředí jenom na možnost nabídnout klasické účty. Typickým příkladem je také mBank. Ta totiž patří mezi ty, které nabídnou mnohem širší portfolio služeb. Mezi to nejzajímavější patří určitě možnost pojistit se. A to nejenom v rámci vaší osoby, ale pojistit lze také vaše výdaje, stejně jako si lze pojistit i nemovitost. A jelikož toto je produkt poměrně specifický, pojďme také na ty základní.

Co nabídne mBank v oblasti bankovních účtů?

Tím základním co si lze u banky sjednat, je samozřejmě bankovní účet. Ten nese název mKonto a je určený pro každého, kdo nechce platit nesmyslné poplatky a hledá jednoduchou správu svých financí. Není to ale jenom běžný účet, který mBank nabídne. V tomto segmentu také nabídne účty takové, které pomohou zhodnocovat naše peníze. Může to být nejenom spořicí účet eMax, ale může to být také účet s označením eMax Plux. Oba samozřejmě díky nabízeným úrokům umožní zvyšovat objem vašich financí, které přitom máte neustále k dispozici

Na webu mBank.cz najdete informace i o dalších produktech

Další produkty se určitě týkají také úvěrového segmentu. Tím hlavním produktem je půjčka Plus, která aktuálně přichází i se zajímavou garancí nejnižšího úroku. Jak dokládají webové stránky mBank.cz, sjednat lze ale také úvěr ve formě kreditní karty, stejně jako možnost vytvořit si finanční rezervu na horší časy. V oblasti úvěrů poté dominuje ještě poslední věc, kterou je hypotéka. Produkt, který je určený pro každého, kdo si chce splnit sen o vlastním bydlení. A její prioritou je určitě úroková sazba, která činí 1,69 %. Samozřejmě využít ji lze jak na koupi, tak i stavbu, nebo rekonstrukci nemovitosti.